JSME OTEVŘENÍ. I nadále fungujeme v běžném režimu bez omezení. Více info

Blog

aktuality z iClinic

Slevy   08.01.2021

Brýle zimu nemusí. Zbavte se jich s 50% slevou!

Využijte dočasné snížení cen a zbavte se dioptrických brýlí či kontaktních čoček s mimořádnou 50 % slevou na bezbolestnou operaci očí.

 

Novinky   11.09.2020

JSME OTEVŘENÍ. I nadále fungujeme v běžném režimu bez omezení

V oční klinice iClinic byly již od jejího samotného vzniku, vzhledem ke zdravotnickému charakteru našeho zařízení, zavedené přísné hygienické normy a také pravidla pro dezinfekci všech našich prostor.

 

Novinky   04.06.2018

Rychlý a přesný laser ALCON EX 500

Excimerový WaveLight® laser je nejrychlejším refrakčním laserem. Je postaven na vyzkoušené excimerové technologii, WaveLight® EX500 excimer Laser, čímž představuje další skok vpřed v rychlosti a přesnosti v laserové refrakční chirurgii. Tyto jeho unikátní vlastnosti jsou...

 

Novinky   04.06.2018

Špičkový mikroskop ZEISS CALLISTO s navigací pro větší bezpečnost pacienta

Pomocí špičkového navigačního systému ZEISS CALLISTO EYE® je operace katarakty (šedého zákalu) přesnější, rychlejší a lehčí! Pomáhá splnit očekávání lékařů i pacientů prostřednictvím speciálních zabudovaných funkcí, které se promítají přímo do operačního...

 

Novinky   15.05.2018

Jak často doporučují oční prohlídky odborníci?

Pravidelné oční prohlídky by měly být samozřejmostí nejen při korekci dioptrických vad jako krátkozrakost, dalekozrakost či astigmatismus, ale i tehdy, když nepociťuje problémy s očima. Oční vyšetření jsou důležitá pro zdravé oči v každém veku. Zároveň dokáží včas...

 

Novinky   09.04.2018

Laserová operace krátkozrakosti metodou Relex Smile 3D

Trápí-li vás zhoršené vidění do dálky a chcete se rozloučit trvale s brýlemi nebo kontaktními čočkami, v iClinic jste na správné adrese na své cestě za ostrým zrakem.

 

Novinky   23.03.2018

Laserová operace očí: Jaká jsou rizika?

Laserová operace očí dokáže výrazně zvýšit kvalitu života. Je však zapotřebí otevřeně dodat, že každá operace, jakož i laserová operace očí, má svá rizika. To však zcela jistě není důvodem k jejímu zavrhnutí, jelikož v naší oční klinice iClinic děláme vše pro...

 

Novinky   13.03.2018

Jak probíhá operace očí prostřednictvím metody Relex Smile

Ostrý zrak v průběhu několika minut. Zdá se vám to nemožné? U nás v iClinic vám vrátíme ostré vidění rychle, bez řezání a bez bolesti.

 

Novinky   12.03.2018

Vítěz soutěže v Teleránu se těší z ostrého zraku

Petrovi vysnila bezbolestnou laserovou operaci nejmodernější metodou Relex Smile jeho sestra, která ho bez jeho vědomí přihlásila do soutěže v Teleránu. Peter už vidí ostře díky šikovným rukám naší paní doktorky Hlaváčové. Ve videu také uvidíte jak to vypadá na naší...

 

Novinky   16.02.2018

Rozdíly mezi jednotlivými metodami laserových operací

Tak jak se vyvíjejí a mění věci v našich životech, tak se rovněž vyvíjejí i technologie a lasery, které se využívají při laserových operacích očí. A řekněme si otevřeně, že naštěstí ve prospěch pacienta.

 

Novinky   22.11.2017

Chcete obdarovat své blízké něčím speciálním? Darujte dárek na celý život.

Darujte svým blízkým to nejcennější - zdraví. Ostrý zrak od iClinic můžete zakoupit již dnes. Laserovou operací očí darujete ostrý zrak s celoživotní zárukou.

 

Novinky   17.11.2017

Den na oční klinice iClinic

Pokud vás zajímá, co vás čeká během operačního dne na naší oční klinice, přečtěte a podívejte se jak to u nás probíhá. Není třeba se bát, stačí si na nás vyhradit dostatek času během dne a odpoledne už od nás odcházíte s ostrým zrakem.

 

Novinky   23.06.2017

Femtosekundový laser ZIEMER FEMTO LDV Z8

Nejnovější femtosekundový laser z dílny švýcarské firmy Ziemer byl navržen pro použití v rohovkové a kataraktové laserové chirurgii.

 

Novinky   22.06.2017

Z-LASIK Z 3D, zbavíme vás brýlí už za 15 minut

Operační metoda Z-LASIK Z 3D je nejnovější metodou v oblasti refrakční chirurgie, která koriguje krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus. Táto metoda vyžaduje použití dvou laserů – femtosekundového FEMTO LDV Z8 a excimerového.

 

Novinky   08.06.2017

Prohlídka iClinic Bratislava

Vítejte na naší klinice v Bratislavě, v Aupark Tower na 2. patře. Nyní, když už víte, jak to u nás vypadá, navštivte nás i osobně. Objednat se na konzultace je jednoduché, stačí zavolat nebo vyplnit elektronický formulář, který máme zveřejněný na naší stránce.

 

Slevy   01.03.2017

Garance nejnižší ceny na Slovensku

Garantujeme vám nejnižší ceny na Slovenku na operaci očí metodami Relex Smile 3D, Z-Lasik Priemum nebo Femto Lasik Standard.

 

Novinky   27.01.2017

Oční klinika iClinic jde do Prahy!

Koncept kliniky iClinic zaujal společnost Unibail-Rodamco, která provozuje více než 2000 těch nejlepších nákupních center po celé Evropě. Děkujeme Unibail-Rodamco za důvěru a těšíme se jako rozšíříme naše jméno i v Čechách. Otevíráme v listopadu 2017.

 

Novinky   27.01.2017

Máte rádi dobrou kávičku?

Pro naše pacienty otevíráme první kavárna iClinic Cafe v Aupark Bratislava. Vychutnejte si několik druhů kvalitní kávy u nás v iClinic Cafe na přízemí v nákupním centru Aupark Bratislava a zpříjemněte si tím pobyt na naší klinice.

 

Novinky   25.01.2017

Nyktomeria

Pokud máte problém s viděním za šera nebo jste citlivý na oslnění.

 

Novinky   02.03.2016

Brzy otevíráme naše nové pracoviště v Skalici.

Už brzy otevíráme naše nové pracoviště iClinic ve městě Skalica. Oční klinika se bude nacházet v areálu Fakultní nemocnice s poliklinikou v Skalici.

 

Novinky   01.03.2016

Náš nový školicí partner NEW VISION LASER CENTER v Indii

Představujeme Vám našeho nového partnera New Vision Laser Center v Indii jako našeho školícího střediska mikrochirurgie a refrakční chirurgie oka.

 

Novinky   05.02.2016

Naše nová klinika brzy i v Klagenfurtu

V srdci Rakouských Alp, v malebném městě Klagenfurt, uz brzy otevíráme naši další oční kliniku iClinic.

 

Novinky   31.01.2016

Jsme tu pro Vás již i na Mallorce

Představujeme Vám naši další oční kliniku na Mallorce, kde můžete spojit příjemné s užitečným, operaci očí a dovolenou v jednom. Více informaci se dozvíte brzy.

 

Novinky   03.10.2015

Zaleťte si po nový ostřejší zrak!

Nejste z Bratislavy? Dělá Vám problém přijet na naši kliniku iClinic, abyste si dali zoperovať oči? Nabízíme Vám jedinečnou možnost spojení příjemného s užitečným. Spojte jedinečný zážitek s operací očí, ostrý zrak můžete mít už za pár hodin.

 

Novinky   14.05.2015

Naše klinika je držitelem TÜV certifikátu kvality

Naše klinika je držitelem certifikátu kvality. Zavedli jsme a používáme systém managementu jakosti v oblasti ambulantní oftalmologie a refrakční, laserové a kataraktové chirurgie oka. Také bylo prokázáno, že jsou splněny požadavky normy EN ISO 9001: 2008.

 

Slevy   13.05.2015

Doživotní záruka

Našim klientům nabízíme po laserové operaci doživotní záruku.

 

Slevy   12.05.2015

Získejte společně lepší cenu!

Přijďte více a my vás za to odměníme skupinovou slevou. Čím vás bude víc, o to vyšší slevu získáte.

 

Novinky   04.04.2015

Nejrychlejší excimerový laser na světě ZEISS MEL 90 1050 Hz

Nejrychlejší excimerový laser MEL 90 1050 Hz od společnosti ZEISS je určen pro moderní refrakční chirurgii. Jeho unikátní vlastnosti nabízejí nové možnosti bezpečného odstranění dioptrie. Excelentní preciznost, vysoký komfort pro pacienta, bezpečný eye-tracking. Jsme jediní...

 

Novinky   03.04.2015

Unikátní femtosekundový laser ZEISS VISUMAX 500

Femtosekundový laser VISUMAX 500 od společnosti ZEISS znamená vrchol technologického pokroku v oblasti oční medicíny.

 

Novinky   02.04.2015

Femtosekundový laser ZIEMER FEMTO LDV Z6

Femto LDV Z6 od společnosti Ziemer znamená skutečný průlom v segmentu femtosekundovým laserových technologii. Naše klinika je jediným držitelem tohoto přístroje na Slovensku.

 

Novinky   01.04.2015

Femtosekundový laser ZIEMER FEMTO LDV Crystal Line

Femto LDV Crystal Line od společnosti Ziemer zaručí nejrychlejší, nejjemnější a nejpřesnější femtolasikovú laserovou operaci současnosti. Vyznačuje se absolutně bezbolestným průběhem během i po operaci.

 

Novinky   30.03.2015

Možnost výběru lékaře

Jsme jediná oční klinika, která vám nabízí možnost výběru očního lékaře.

 

Slevy   29.03.2015

Nemáte brýle na dva týdny?

V případě, že nosíte kontaktní čočky a nemáte brýle na dobu dvou týdnů před operačním zákrokem, poskytneme Vám dioptrické brýle dle Vašeho výběru zdarma.

 

Slevy   23.01.2018

Sluneční brýle k operaci očí zdarma

Jen u nás na klinice iClinic máte možnost výběru značkových slunečních brýlí k operaci očí zdarma. Od nás odejdete s brýlemi ale slunečními.

 

Naši spokojení klienti

Oliver Ekman Larsson

kapitán švédské hokejové reprezentace Mistrovství světa v ledním hokeji 2019, obránce a kapitán hokejového klubu NHL Arizona Coyotes v sezóně 2018/2019

Oliver Ekman Larsson
Během Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 (MS) naši oční kliniku navštívil kapitán švédského hokejového týmu Oliver Ekman Larsson. Účastník elitního týmu MS navštívil naši kliniku kvůli akutnímu očnímu problému, který jsme mu pomohli v krátkém čase vyřešit. Mimochodem, jeden ze čtyř gólů Švédska na šampionátu vstřelil právě on a to pouze den po ošetření na naší klinice. Olivere, děkujeme za důvěru a přejeme hodně hokejových úspěchů!
Více informací
Oliver Ekman Larsson

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

basketbalové reprezentantky

Vanda Kozáková a Dominika Drobná
Basketbalové reprezentantky Vanda Kozáková a Dominika Drobná podstoupily na naší klinice nejmodernější, bezbolestný laserový zákrok metodou Relex Smile 3D. Dívkám děkujeme za důvěru a věříme, že s ostrým zrakem dosáhnou ještě lepší sportovní úspěchy. Držíme palce!
Více informací
Vanda Kozáková a Dominika Drobná

Richard Pánik

hokejista, Arizona Coyotes

Richard Pánik
Richard v současnosti působí jako útočník v klubu Arizona Coyotes. Richard u nás podstoupil operaci očí nejmodernější metodou Relex Smile 3D, kterou jsme ho zbavili dioptrií do dálky. Děkujeme Richardovi za důvěru a přejeme mnoho sportovních úspěchů s ostrým zrakem!
Více informací
Richard Pánik

Jurij Medveděv

fotbalový obránce, ŠK Slovan

Jurij Medveděv
Jeden den operace, druhý den už opět na fotbalovém trávníku. Přesně takto vypadaly dva po sobě jdoucí dny v Jurijovém životě. Jeden den navštívil oční kliniku iClinic, kde mu náš pán doktor Ivo Ďurkovič odstranil refrakční vadu pomocí nejnovější bezbolestné metody Relex SMILE. Díky tomu, že tato metoda je bez potřeby rekonvalescence, mohl již druhý den po zákroku opět "zařezávat" na fotbalovém trávníku. Juriji, děkujeme za důvěru a přejeme hodně sportovních úspěchů.
Více informací
Jurij Medveděv

Michal Valent

hokejista HK Nitra

Michal Valent
Michal Valent je výborný hokejový brankář a také účastník finále Tipsport extraligy 2016/2017, ve kterém nastoupil za HK Nitra proti našim beranem z Bystrice. Michal u nás úspěšně absolvoval refrakční operaci Z-Lasik, kterou jsme ho zbavili krátkozrakosti. Tímto Michalovi děkujeme za důvěru a přejeme mu mnoho úspěchů v jeho další hokejové kariéře :)
 
Více informací
Michal Valent

Cléber Nascimento da Silva

Fotbalový hráč ŠK Slovan Bratislava

Cléber Nascimento da Silva
"Oční vada mi byla překážkou při sportovních výkonech. Po operaci hrám a vidím na 100%. Chtěl bych se za to poděkovat celému týmu iClinic."
 
Mezi našich pacientů se zařadil i Brazilec Cleber, který přišel na Slovensko v roce 2008 a momentálně působí v mužstvu ŠK Slovan Bratislava jako útočník.
 
Cleber u nás na klinice podstoupil laserovou operaci očí metodou Z - Lasik.
 
Více informací
Cléber Nascimento da Silva

Juraj Jurík

hokejista MsHK Žilina

Juraj Jurík
Juraj Jurík, hráč MsHK Žilina a účastník letošního semifinále (2016/2017) naší nejvyšší hokejové soutěže Tipsportligy se také s důvěrou svěřil do rukou našeho pana doktora Iva Ďurkoviče. Juraj podstoupil bezbolestnou refrakční operaci metodou Relex Smile 3D. Jurajovi přejeme mnoho úspěchů v jeho sportovní kariéře a věříme, že příští sezónu to už bude i díky výbornému zraku finále se Žilinou proti našemu HC 05 Banská Bystrica;)
Více informací
Juraj Jurík

Mathew Maione

kanadský hokejista

Mathew Maione
Kanadský hokejista Mathew Maione má operaci očí za sebou :-)

Kanadský hokejista Mathew Maione, třetí nejproduktivnější hráč Tipsport ligy a obránce HC'05 Banská Bystrica, se přidal ke skupině sportovců, kterým jsme vrátili ostrý zrak.
Více informací
Mathew Maione

René Školiak

hokejista

René Školiak
legenda slovenského hokeje, v historických tabulkách druhý hráč s největším počtem odehraných ligových zápasů se přidal k sportovcům, kteří u nás absolvovali operaci očí. Jako každý u nás operován sportovec - hokejista - i René přinesl doktorovi Ďurkovičovi svou hokejku.
Více informací
René Školiak

Peter Húževka

hokejista, MsHK Žilina

Peter Húževka
Peter v současnosti obléká dres MsHK Žilina, kde působí na pozici útočníka. V oční klinice iClinic úspěšně absolvoval nejnovější bezbolestnou operaci krátkozrakosti Relex SMILE. Děkujeme za důvěru, Peter a přejeme hodně přesných střel do branky.
Více informací
Peter Húževka

Dieter Rudolf

enduro závodník

Dieter Rudolf
I jeden z nejúspěšnějších rakouských motokrosových jezdců absolvoval na naší klinice bezbolestnou operaci RELEX Smile 3D. Jsme rádi, že si vybral právě naši kliniku a přejeme mu mnoho úspěchů s novým zrakem.
Více informací
Dieter Rudolf

Ferdinand Pollinger

Reprezentant Rakouska ve vzpírání

Ferdinand Pollinger
Děkujeme panu Pollingerovi, že se rozhodl pro iClinic a s důvěrou svěřil svůj zrak našim odborníkům. Pan Ferdinand Pollinger podstoupil v březnu 2017 laserovou operaci očí a hned po zákroku měl na tváři úsměv.
Více informací
Ferdinand Pollinger

Viktor Ostrovský

reprezentant SR ve vzpírání

Viktor Ostrovský
"Operace probíhala bez komplikací a líbilo se mi, že pan doktor všechno komentoval - co dělá a kolik budou jednotlivé úkony trvat. Před zákrokem jsem se, logicky, velmi bál, ale důvěřoval jsem panu doktorovi Ďurkovičovi, že ještě snad jednou uvidím. (Smích) Hned další den, jak jsem se probudil, jsem viděl pěkně ostře a velmi jsem se z toho těšil. Bez bolestí, samozřejmě. Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za výbornou práci a také celému týmu iClinic, že se postarali o to, abych zase viděl ostře."
Více informací
Viktor Ostrovský

Vladimír Országh

hokejový tréner HC 05 iClinic Banská Bystrica

Vladimír Országh
Vladimír Országh bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti tréner HC 05 iClinic Banská Bystrica má už laserové operáciu za sebou.
Více informací
Vladimír Országh

Charly Egger

známý rakouský lukostřelec

Charly Egger
podstoupil v iClinic laserovou operaci očí. Lukostřelbě se věnuje od roku 1984. V roce 1987 se zúčastnil své první soutěže s kladkovým lukem. Během své kariéry se zúčastnil mnoha turnajů, mistrovství Evropy, mistrovství světa a Světových her v polní lukostřelbě.V roce 1998 dokonce Světové hry v polní lukostřelbě, které se konaly v Obergurgl v Rakousku, uspořádal.
Více informací
Charly Egger

Kristína Kučová

profesionální tenistka

Kristína Kučová
Je mladá, talentovaná a tvrdou dřinou se dostala do první stovky v ženském tenise. Kristína Kučová je v žebříčku WTA momentálně na 78. příčce a v naší klinice absolvovala svou laserovou operaci očí. Zákroku se velmi bála, ale hned po něm zjistila, že nebylo čeho. :) O den nato si už zahrála tenisovou čtyřhru s panem doktorem Durkovičem. Kristíno, děkujeme ti za důvěru a držíme palce v tvé tenisové kariéře.
Více informací
Kristína Kučová

Adriana Hrbánová

Finalistka Miss Universe 2016

Adriana Hrbánová
18.10.2016 som podstúpila operáciu očí. Musím sa priznať, že som sa zákroku bála, no po operácii som zistila, že som mala strach ÚPLNE zbytočne.. Samotná operácia trvala len pár minút a absolútne bezbolestne. Dve hodiny po operácii som odpočívala so zavretými očami a hneď nato som už perfektne videla. Veľmi pekne ďakujem za milý a profesionálny prístup personálu z iClinic a obzvlášť veľká vďaka partí MUDr. Ivovi Ďurkovičovi, ktorí mi oči zoperoval. Som nadmieru spokojná a môžem každému len odporučiť. Rozhodla som sa pre iCinic a dala som navždy zbohom okuliarom a čočkám. Ďakujem iClinic! iClinic - nemecká očná klinika 
Více informací
Adriana Hrbánová

Michael Ty Wishart

obránce hokejového klubu NY Islanders NHL

Michael Ty Wishart
Na základě velmi dobré reference jsem přišel po ostrý pohled na oční kliniky iClinic já. Nelituji, a já děkuji celému týmu za nový život bez kontaktní čočky a brýle iClinic.
Více informací
Michael Ty Wishart

Denisa Vyšňovská

Miss Universe 2015

Denisa Vyšňovská
Denisa podstoupila u nás bezbolestnou metodu Relex Smile. Miss Universe 2015 Denisa Vyšňovská na operačním sále, úsměv na tváři měla od začátku až do konce.
Více informací
Denisa Vyšňovská

Robert Kovařík

Rakouský závodník

Robert Kovařík
Dobrý deň tím iClinic,
dlho som nevedel nabrať odvahu podstúpiť laserovú operáciu očí. Vzhľadom k dobrým referenciám a skvelým službám iClinic, som našiel konečne odvahu podstúpiť ju. A som viac než spokojný.
Nakoniec už nebudem musieť nosiť kontaktné šošovky a udržím si svoj pretekársky "prehľad".
Robert Kovařík
Více informací
Robert Kovařík

Marko Borároš

hokejový brankár HC Nové Zámky

Marko Borároš
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. doktorovi Ivovi Ďurkovičovi za profesionálne zoperovanie mojich očí metódou Z-LASIK, ktoré nevyhnutne potrebujem k vykonávaniu svojej prace na lade i mimo neho. Operácia bola bezbolestná, bez komplikácii. Hneď na druhý deň, som bez najmenších problémov, mohol pokračovať v normálnom tréningovom procese. Konečne vidím aj tie puky, ktoré som doteraz nevidel :-) 
Více informací
Marko Borároš

Ján Galamboš

Hokejový trenér MHC Martin

Ján Galamboš

Jan Galamboš si konečně posvítí na své svěřence MHC Martin ze své trenérské židle bez brýlí s ostrým zrakem. Brýle nosil prakticky od puberty. Když přišel do naší kliniky, tak viděl na 10%, ale když odcházel od nás, viděl skoro na 100%.
Jan Galamboš se po operaci cítil skvěle, těší se, že již více brýle potřebovat nebude. Podstoupil operaci očí metodou Z-Lasik a operatérem byl MUDr. Ivo Ďurkovič.

Více informací
Ján Galamboš

Zdeno Cíger

Trenér slovenské hokejové reprezentace

Zdeno Cíger
Trenér slovenské hokejové reprezentace Zdeno Cíger, navštívil naši oční ambulanci v klinice iClinic, kde jsme mu udělali kompletní oční vyšetření, které je hrazené zdravotní pojišťovnou. Těšíme se až mu dáme do pořádku jeho zrak.
Více informací
Zdeno Cíger

Eva Cifrová

Modelka

Eva Cifrová
Hned po zákroku jsem perfektně viděla! Už cestou z kliniky jsem zpozorovala velké zlepšení zraku. Zdálo se mi to neuvěřitelné. Dokázala jsem přečíst poznávací značky aut a doma jsem na televizní obrazovce konečně viděla i titulky.
Více informací
Eva Cifrová

Jan Dlouhý

Hokejový obránce klubu MHC Martin

Jan Dlouhý
Hokejový obránce klubu MHC Martin, Jan Dlouhý, navštívil naši kliniku iClinic se svou manželkou a synem. "Děkuji za skvělou péči celé mé rodiny, do Vašich rukou se svěříme kdykoliv": řekl Jan Dlouhý.
Více informací
Jan Dlouhý

Štefan Bláha

Štefan Bláha
Děkujeme panu Bláhovi, že svěřil svůj zrak našim odborníkům v klinice iClinic.
Pan Bláha potřebuje mít při své profesi zrak jako orel. Je střelcem z pušky na dlouhé vzdálenosti a může se pochlubit 3. místem na Mistrovství České republiky. Věříme, že se bude jeho výkon stále zlepšovat. "Cítil jsem se u Vás skvěle a děkuji za profesionální přístup celého týmu. Mohu pouze doporučit tuto oční kliniku ", řekl: Štefan Bláha.
Více informací
Štefan Bláha

Mário Bližňák

Hokejový útočník, Slovan Bratislava

Mário Bližňák
Hokejový útočník Bližňák po operaci očí. "Konečně uvidím branku": řekl Mário Bližňák.
Více informací
Mário Bližňák

Vladimír Dravecký

Hokejový útočník, HC Oceláři Třinec

Vladimír Dravecký
Hned po zákroku jsem viděl perfektně," konstatuje známý útočník. "Dnes, po třech měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že na své oči se mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě - při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka
Více informací
Vladimír Dravecký

Michal Novák

Hokejový obránce, HK Nitra

Michal Novák
Velké DĚKUJI ještě jednou !!! Vidím skvěle.
Více informací
Michal Novák
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

PaedDr. Matej Spisiak

PaedDr. Matej Spisiak

Chcel by som sa Vám a aj spolupracovníkom iClinic Bratislava veľmi pekne poďakovať za naozaj profesionálny a najmä ľudský prístup pri riešení môjho problému so...
Bea Pistekova

Bea Pistekova

Ďakujem za úžastný prístup celého personálu počas predoperačného vyšetrenia, samotnej operácie metódou Z-Lasik, ako aj za kontrolné vyšetrenia. Špičkový...
Ing. Dušan Pisár, 17.1.2018

Ing. Dušan Pisár, 17.1.2018

Z-Lasik v BB 17.1.2018. Hned po operacii som videl ostro. Priatelske dievcata v ordinacii, velmi mila pani doktorka MUDr. Mária Červeňová: " ... sam vidite, ze vidite." Uvolnena atmosfera, profesionalny pristup. Uz cestou...
Igor Jankovic

Igor Jankovic

Dnes 22.09,2017 12:00 som absolvoval operaciu oci a mozem uz teraz vecer povedat ze vidim velmi dobre a pisem bez okuliarov, bez ktorych to do teraz neslo. :). Po operacii drobne skrabanie v ociach asi 3 hod. po zakroku a to je asi vsetko. Dakujem...
Sára Mária Seidlová

Sára Mária Seidlová

Operáciu Relex Smile som podstúpila 22.8.2017, operoval ma MUDr. Ďurkovič, u ktorého som bola dnes, 23.8.2017, na pooperačnej kontrole. Moja krátkozrakosť bola vysokého stupňa (cca -10 dioptrií)...
Herr Markus Stock, OP am 11.07.2017

Herr Markus Stock, OP am 11.07.2017

Hallo! Vielen herzlichen Dank für die Nachfrage. Ich habe vieles erwartet, aber nicht das! Ich bin absolut begeistert wie schnell ich wieder scharf und gut sehen konnte, ich kann es immer noch nicht glauben wenn ich aufwache dass es kein...
Frau Bettina Brückelmayer, OP am 23.06.2017

Frau Bettina Brückelmayer, OP am 23.06.2017

Sehr geehrter Herr Hössl! Danke, die OP ist gut verlaufen. Mit Hilfe der beruhigenden Worte der wirklich liebevollen Ärztin hab ich auch die Schmerzen, die an einem der Augen auftraten, gut überstanden. Die Schmerzen nach der...
Mia Stepanovska, 16.6.2017

Mia Stepanovska, 16.6.2017

V piatok 16.6.2017 som podstupila operaciu metodou Z-Lasik, ktora mi zmenila zivot o 180°. Nosila som okuliare od skolkarskych cias, cize zivot bez okuliarov som si ani len nevedela predstavit. Vidiet az za roh je neskutocne dobry pocit, kazdemu...
Katharina Feuer

Katharina Feuer

Vor 2 Monaten hab ich mir die Augen (-7 Dioptrien) in der iClinic lasern lassen, und ich bin sehr zufrieden. Ich würde es sofort wieder machen! Der erste Urlaub ohne Brille/Linsen! Abends unterwegs sein. Beim Sport. Das wird der erste Winter...
Renate Trisko

Renate Trisko

Ich habe mich vor genau einem halben Jahr für eine Relaxe Smile OP entschieden. Ich hatte -4 Dioptrien. Das Ergebnis ist faszinierend. Ich konnte schon am nächsten Tag mit dem Auto heimfahren. Schade das ich mich nicht schon viel...
Lisa G., OP am 26.05.2017

Lisa G., OP am 26.05.2017

Lieber Dieter, vielen lieben Dank der Nachfrage, uns geht es allen total super - es gibt überhaupt keine Probleme und die Sicht wird immer klarer. =)) Es ist einfach unbeschreiblich schön, wenn man in der Früh aufsteht und alles...
Christoph Prior, OP am 20.05.2017

Christoph Prior, OP am 20.05.2017

Hallo Herr Hössl! Einen wunderschönen guten Morgen aus Bratislava! Ja, die ersten Wehwehchen waren nach Ca. 3 Stunden abgeklungen. Am Abend konnte ich bereits ohne Probleme in die Altstadt zu einem schönen Abendessen. Das...
Alenka Valková, 14.6.2017

Alenka Valková, 14.6.2017

V stredu som podstúpila operaciu na klinike v BB .Zakrok trval aj s vysetrenim 40 minut,bol bezbolestny.Vynikajuci prístup pani doktoriek aj sestriciek.
Jaroslava Starsia

Jaroslava Starsia

Oči a dobrý zrak je skutočným darom ktorý si začneme vážiť až keď ho strácame. Pred pár dňami som absolvovala operáciu Z-Lasik a chcem sa z celého srdca poďakovat MUDr. Márii...
Marianna Bublava

Marianna Bublava

Pred mesiacom som absolvovala Z-lasik a som velmi spokojna. Netreba sa nechat odradit negativnymi recenziami - pravdepodobne od konkurencie - ziadne halo efekty, nevydarena operacia a podobne katastroficke scenare sa nekonali. Naopak, stretla som sa...
Thomas Graner

Thomas Graner

Alles TOP!!!! Mehr kann man eigentlich nicht dazu sagen!;-)Ein großes DANKESCHÖN noch einmal an das gesamte Team. Wer sein Nasenfahrrad loswerden will sollte definitiv zu Iclinic gehen.
Juraj Jurík

Juraj Jurík

Příjemné prostředí,profesionální tým...velká spokojenost s výsledkem!!
Herr Thomas Graner, OP am 05. 05. 2017

Herr Thomas Graner, OP am 05. 05. 2017

Hallo Herr Hössl. Vielen lieben Dank für die Nachfrage mir geht es HERRLICH! ;-) OP ist sehr gut verlaufen und den einzigen "Schmerz" den ich hatte war ca. 4 Stunden danach. Von einer Minute auf die andere...
Vera Tischler

Vera Tischler

Also ich bin so happy, alles so gut funktioniert nettes Personal und super netter deutsprachiger Chefarzt der bei mir die Op durchgeführt hat. Kann ich nur jeden weiterempfehlen!!!! Man sieht ohne Sehhilfe mehr als 100%....unglaublich und...
Nikoleta Nikča Ivančiková, 28.4.2017

Nikoleta Nikča Ivančiková, 28.4.2017

Pred vcerom som podstupila operaciu na klinike v Bratislave.Metodou Z-lasik.O 10 30som mala predoperacnu konzultaciu,pri ktorej my spravili vsetky mozne vysetrena a sestricky a doktorka boli velmi mile.Potom po vysetreniach som podpisala zmluvu a...
Monika Strákošová, 21.4.2017

Monika Strákošová, 21.4.2017

Včera som podstúpila na klinike v Bratislave operáciu metódou Relex Smile. Vstupné vyšetrenia, ktoré som absolvovala o 9:30 prebehli bez problémov. Sestričky aj lekári boli naozaj veľmi...
Steffen Ubl, 14.4.2017

Steffen Ubl, 14.4.2017

Meine OP ist nun 4 Tage her und ich möchte meine Erfahrung teilen: Egal wem ich von meinem Plan erzählt habe, mir in Bratislava die Augen Lasern zu lassen, es kamen immer diese Fragen auf: Warum in Bratislava und nicht in Deutschland oder...
Nadja Nutz

Nadja Nutz

Super Menschen, erstklassige Beratung und Behandlung. Ein großes danke an das Team auch an Dr. Ivo Dorkovic er ist einfach ein klasse Arzt kann die Klinik nur weiterempfehlen.
Herr Peter M., OP am 31. 03. 2017:

Herr Peter M., OP am 31. 03. 2017:

Hallo Herr Hossl! Das war einfach nur perfekt. Vom ersten Kontakt mit Ihnen bis zu meiner Heimreise alles perfekt. Ich hatte nach der OP absolut keine Schmerzen oder sonstige Wehwehchen. Die Ärzte und Schwestern sind alle extrem...
Herr Christian, OP am 07.03.2017

Herr Christian, OP am 07.03.2017

Hallo Herr Hössl, zunächst nochmals vielen Dank für Ihre kompetente Beratung und Vorbereitung ! Ich bin 54 Jahre alt, seit jeher stark kurzsichtig und jetzt kommt auch noch die Altersweitsichtigkeit dazu .... Nach den...
Ulrich Lanz

Ulrich Lanz

Ich habe meine Augen vor 6 Wochen mit Relex Smile Lasern lassen und hatte gestern die Nachuntersuchung vor Ort. Das Ergebnis: Die optische Korrektur ist ausgezeichnet gelungen. Ich bin sehr zufrieden und eine Arbeitskollegin hat für...
Sandra D. – OP am 24.02.2017

Sandra D. – OP am 24.02.2017

Lieber Herr Hössl, die „Anfangs-Weh-Wechen“ habe ich gut überstanden und sind auch soweit abgeklungen. Es ist wie ein Wunder die Sicht ist manchmal schon sehr klar und deutlich, wird dann aber noch oft mit einem Schleier...
Frau Silke – OP am 31.01.2017:

Frau Silke – OP am 31.01.2017:

Hallo Hr. Hössl, jetzt habe ich es auch hinter mir J Ich habe mich dann doch für die Relex Smile entschieden. Alles war SPITZE…vom Empfang bis zur OP… Alle Mitarbeiter sind echt total nett und man...
Herr Richard W. – OP am 27.01.2017:

Herr Richard W. – OP am 27.01.2017:

Hallo Herr Hössl! Danke für die Nachfrage! Alle Mitarbeiter und Ärzte sind echt total nett, besonders Frau Dr. Petra Hlaváčová, die bei mir die Relax Smile OP durchgeführt hat. Ich möchte...
Simon – OP am 10. 01. 2017:

Simon – OP am 10. 01. 2017:

Hallo Dieter! Ich bin echt begeistert. Hach meiner relax smile OP (vor 5 Tagen) waren die ersten beiden Stunden zwar etwas unangenehm aber keineswegs schmerzhaft. Bereits am Abend war meine Sicht top und die Bestätigung folgte am...
Jürgen, 4.1.2017

Jürgen, 4.1.2017

Sehr geehrter Herr Hössl, nach meiner heutigen Nachuntersuchung wollte ich Ihnen und Ihrem gesamten Team recht herzlich danken und mich für die problemlose Abwicklung bedanken!!! Bin schon jetzt sehr...
Andreas Hofbauer – 27.12.2016

Andreas Hofbauer – 27.12.2016

Hallo Herr Hössl! Vielen Dank für die Nachfrage, mir geht es super. Ich hatte eigentlich seit dem Eingriff nie wirklich Schmerzen und auch der Eingriff selbst war nicht schmerzhaft für mich. Und auch die schnelle Verbesserung...
Frau Marion W., 05.10.2015:

Frau Marion W., 05.10.2015:

Hallo Herr Hössl! Wir sind gestern nachmittags zu Hause angekommen, und ich muss sagen, dass alles bestens geklappt hat. Es war alles super von Ihnen organisiert, sei es der Termin oder das Hotel....es war wirklich alles bestens geplant,...
Majo Tribula Slyško,20.9.2016:

Majo Tribula Slyško,20.9.2016:

20.9.2016 som podstúpil zákrok Z-Lasik. S odstupom času môžem povedať, že sa zákrok podaril na 100%. Už ihneď po zákroku som videl, tak ako pred tým nie. No a hodinu, čo hodinu sa to len...
Monika Zavodna, 16.9.2016:

Monika Zavodna, 16.9.2016:

Neuveritelne sa stalo skutocnostou a ja opat vidim bez okuliarov ci sosoviek. Bolo to rychle a hlavne bezbolestne. Metodu Relax 3D Smile urcite odporucam vsetkym. Dakujem z celeho srdca celemu teamu iClinic! Ste TOP!!!
Ema Bobeková 16.9.2016:

Ema Bobeková 16.9.2016:

V piatok 16.9 som podstúpila zákrok metódou RelexSmile. Moje počiatočné obavy boli úplne zbytočné, zákrok prebehol bezbolestne a zrak sa každou hodinou len zlepšoval. Týmto chcem...
Viktória Rybárová, 13.9.2016:

Viktória Rybárová, 13.9.2016:

V utorok 13.9.2016 som podstúpila operáciu oboch očí metódou Relex Smile :) zákrok bol rýchly a úplne bezbolestný maximálna spokojnosť ... ďakujem celému tímu iClinic a...
Katarína Cecila Kucbelová, 29.7.2016:

Katarína Cecila Kucbelová, 29.7.2016:

Mozem len odporucat:) piatok 29.7.2016 som bola na operacii relex smile, rychlovka, ziadna bolest a po par hodinach som videla az za roh:) Moje obavy z bolesti a toho ako prezijem operaciu, boli po 10minutach prec, odchadzala som s pocitom, ze keby...
Katarína Fatulová, 29.7.2016

Katarína Fatulová, 29.7.2016

Odporúčam, bola som operovaná 29.7. Tento deň si zapamätám nakoľko som začala opäť krasne vidieť. Ďakujem celému tímu IClinic.
Frau Karin J., OP am 16.05.2016:

Frau Karin J., OP am 16.05.2016:

Hallo Herr Hössl, danke für Ihre Nachricht und die wirklich tolle Betreuung in der Klinik. Mir geht's gut, ich habe bei der Nachuntersuchung bereits besser gesehen als zuvor mit der Brille. Es ist alles bestens verlaufen. Ich...
Michal Drobček Celláry

Michal Drobček Celláry

Mozem len odporučit super pristup aj samotna opeeacia prebehla velmi dobre a vysledok perfektny vsetko vidim FULL HD
Herr Dominik Starl – OP am 29. 04. 2016:

Herr Dominik Starl – OP am 29. 04. 2016:

Sehr geehrter Hössl, ich bin wirklich begeistert gewesen, vom Service, sowie auch von der OP. Bin schon wieder in der Arbeit und kann schon halbwegs meine e-mails lesen und schreiben. Überhaupt keine Schmerzen gehabt...
Herr Ing. Andreas Keiml, OP am 18. 04. 2016:

Herr Ing. Andreas Keiml, OP am 18. 04. 2016:

Hallo Herr Hössl! Danke der Nachfrage. Sehr nett von ihnen! Ja, bei mir ist soweit alles in Ordnung. Ich genieße die verbesserte Lebensqualität ohne Brille J Auch die heutige Kontrolluntersuchung beim...
p. Matúš L.

p. Matúš L.

Dobrý deň, Veľmi pekne ďakujem a musím povedať, že ste doteraz najpríjemnejšia ambulancia v ktorej som kedy bol vyšetrený. Snažím sa Vás odporúčať kde sa...
p. Peter Krchnák

p. Peter Krchnák

Dobrý deň! Týmto Vám chcem vyjadriť spokojnosť a poďakovanie. Vašu kliniku som našiel náhodou na internete a dnes som tomu veľmi rád. Cítil som sa u Vás skvele a...
Luccya Zimanova, 22.8.2016:

Luccya Zimanova, 22.8.2016:

V Pondelok 22.8.2016 som podstupila operaciu astigmatismu metodou Z-Lasik ktoru mi robila Mudr.Senesiova ktorej velmi pekne dakujem za jej profesionalitu,pristup a nove oci.Operacia trosicku neprijemna,ale bezbolestna pocas vykonu aj po vykone.Vidim...
p. Machaj

p. Machaj

Pan doktor chcem sa Vam velmi pekne podakovat. Od dnes rana vidim svet vo full HD.... neopisatelny rozdiel. Este raz velka vdaka celemu kolektivu. Machaj
Frau Julia Schmelzer, OP am 01. 04. 2016:

Frau Julia Schmelzer, OP am 01. 04. 2016:

Guten Tag Herr Hössl! Vielen Dank der Nachfrage, mir geht es super! Jeden Tag wird's besser mit dem Sehen, ab und zu ist es leicht verschwommen, was dann aber schnell weggeht und ich zu 100% zufrieden bin. Gestern habe ich zum...
Frau Sibylle Haimburger, Frau Karoline + Herr Daniel Weratschnig, OP am 11. 03. 2016:

Frau Sibylle Haimburger, Frau Karoline + Herr Daniel Weratschnig, OP am 11. 03. 2016:

Hallo Dieter, spät, aber doch. Der Flug war trotz der Größe des Fliegers total angenehm, nicht viel gewackelt, spitzen Pilot, vom Abflug bis zur Klinik was alles so toll organisiert, sind uns fast wie die Kärntner...
Herr Simon Posch + Herr Scott Jamieson, OP am 04. 03. 2016:

Herr Simon Posch + Herr Scott Jamieson, OP am 04. 03. 2016:

Hallo Herr Hössl, danke für die Nachfrage. Es hat am Freitag soweit alles gut geklappt - ist zwar annähernd "schmerzfrei" aber durchaus unanagenehm (speziell der Druck auf den Augapfel vor dem Lasern...)...
Herr Johannes Widner, OP am 01. 02. 2016:

Herr Johannes Widner, OP am 01. 02. 2016:

Sehr geehrter Herr Hössl, Ich hatte gestern meine OP und möchte mich recht herzlich bei allen bedanken! Ich sehe jetzt bereits sehr gut und die Ärztin meinte es wird noch besser, da meine Augen noch heilen...
Martina Trgiňová 13.6.2016

Martina Trgiňová 13.6.2016

Som bola zoperovana metodou relex smile. Musim povedat ze to bola doposial najlepsia investicia. Velmi dakujem doktorom ze mi umoznili sa pozerat na svet zdravymi ocami je to neopisatelny pocit!!!! A neda sa to ani len opisat. Som velmi spokojna,...
Marek Kravárik

Marek Kravárik

Dobrý den přeji, chci poděkovat celému týmu a hlavně Prof. Strmeňovi za skvělou práci. Vidím úžasně. Děkuji Marek Kravárik
Peter Kuruc

Peter Kuruc

Dobrý den p. doktore, chci Vám ještě jednou velmi poděkovat za neskutečnou vstřícnost. Hlavně díky Vám jsem se na operaci odhodlal a hlavně díky Vám jsem si ji i mohl dovolit. Bez...
Herr Peter Wasner, OP am 07. 12. 2015:

Herr Peter Wasner, OP am 07. 12. 2015:

Hallo Dieter, ich war heute beim Augenarzt zur Nachkontrolle und möchte dir folgendes Urteil weitergeben: „.. die Sehleistung bei Ihnen ist einwandfrei. Der Heilungsverlauf verläuft genauso, wie man sich das vorstellt. Und...
 Lucia Hanni Filipova

Lucia Hanni Filipova

Profesionální přístup, důkladné vyšetření, rychlý a bezbolestný zákrok a výsledky nad očekávání. Určitě bych se rozhodla znovu pro iClinic. I would...
Katarína Smandrová

Katarína Smandrová

Profesionální přístup, profesionální personál, excelentní výsledek:)Je to neuvěřitelný pocit ráno vstát a aniž by si člověk musel dát čočky do očí...
RNDr.Ing.Rastislav Spevák, CSc.

RNDr.Ing.Rastislav Spevák, CSc.

Jsem z rodiny, kde bylo asi 5-6 lékařů, na medicíně jsem odkojen. Já jsem lékárník, ale skoro celý život jsem dělal v nemocnici konzultanta pro farmakoterapii ... většinou mimo ČSSR +...
Mirka A Rasťo

Mirka A Rasťo

Ďakujem za priateľku pondelok operácia a dnes už krásne bez okuliarov. Odporúčame.
Eva Šušková

Eva Šušková

Moja úprimná a vrúcna vďaka! Vysoko nadštandardná a profesionálna lekárska starostlivosť pred zákrokom, aj počas operácie. Najviac však oceňujem ľudský a osobný...
Viera Adamčíková

Viera Adamčíková

Chcela by som touto cestou poďakovať celému tímu iClinic za profesionalitu a vysoko nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. V piatok som absolvovala operáciu metódou RelexSmile. Zákrok bol...
Palino Fülöp

Palino Fülöp

Včera jsem podstoupil operaci očí. Pár minut po operaci jsem už viděl rozdíl a je to úžasný pocit. Přátelský personál je jedno velké plus.
Veronika Hrešková

Veronika Hrešková

Ten pocit po operaci, když jsem si mohla přečíst SPZ auta přede mnou nebo jsem konečně viděla ptáky na obloze či hvězdy – nedá se to popsat :-) Určitě je třeba do toho jít. Byla jsem na operaci metodou...
Dušan Martinus

Dušan Martinus

Dnes kontrola v BA po cca. 4 měsících a prý mam zrak jako orel dekuji! Snad se už neuvidíme ... ťuk ťuk na dřevo.
Viera Vrbková

Viera Vrbková

Dobrý večer, ráda bych poděkovala celému týmu lékařů a sestřiček v bratislavském iClinic, který mi asi před dvěma lety pomohl spatřit svět znovu bez brýlí. Tato operace mi...
Valika Kadášová

Valika Kadášová

20. března jsem byla u vás v BA na non touch laser a výsledek je super, měla jsem dioptrie -3 a teď jsem na nule je to super pocit a konečně nemusím řešit čočky a večer brýle a ráno hned...
Veronika Dolnikova

Veronika Dolnikova

Neskutečný pocit vidět bez brýlí / čoček, i navzdory komplikovaným dioptriím (astigmatismus, dalekozrakost) team iClinic odvedl vynikající zákrok (Z-Lasik), je úžasné...
Ľubomíra Vrobelová

Ľubomíra Vrobelová

Operaci jsem absolvovala v iClinic minulý týden, ačkoli původně jsem byla objednána úplně jinam. Průběh byl rychly, profesionální a nebolestivý. S výsledkem jsem veeelmi spokojena a po 18...
Daniela Ondríková

Daniela Ondríková

Pro člověka, který se skoro celý život dívá pouze přes brýle je až neuvěřitelné když po operaci "hned" vidí ... tedy v mém případě to tak bylo ... hlavně je to...
Anet

Anet

Celá operace proběhla asi Během 5 minut, bylo to úplně bezbolestné a prakticky okamžitě, co jsem se zvedla z lehátka, jsem viděla - tak, jako jsem nikdy neviděla, ostřeji, jasněji, bylo to Takové...
Kateřina Pašková Gallasová

Kateřina Pašková Gallasová

Já si to užívám už 3 roky. Nejlepší investované peníze :-)
Andrea Tobišková

Andrea Tobišková

Na operaci jsem byla před pár dny. Nevěřila jsem, že to bude tak rychlé - po operaci sice oči bolely, a byly oteklé, takže nic moc, ale už pár hodin po zákroku jsem začala číst to, co bych nikdy bez...
Martin Henček

Martin Henček

Už je to skoro rok, co jsem podstoupil operaci očí v Banské Bystrici pro korekci krátkozrakosti. Konečně si můžu naplno vychutnat všechny sporty a to bez brýlí nebo čoček. Zatím nemám...
Ing. Peter Ondrušek

Ing. Peter Ondrušek

Určitě doporučuji kliniku iClinic, pracují tam samí špičkoví odborníci, kteří vědí dělat zázraky. Měl jsem tu možnost vyzkoušet na vlastní kůži.
Frau Stephanie

Frau Stephanie

Hallo Herr Hössl! Ein riesen Dankeschön für die super Organisation und die tolle Betreuung! Schöne Grüße aus Tirol Stephanie
Natál Martinková

Natál Martinková

Pred týždňom som podstúpila laserovú operáciu očí metódou No touch, čoho som sa najskôr obávala ale nakoniec som zistila,že nie je absolútne čoho. Operácia je úplne...
Helena Dziakova6

Helena Dziakova6

Dobry,chcem sa podelit s mojim dojmom po operacii Z-lasik.V prvom rade priatelskym a vludnym dievcatam co maju na starosti predoperacne veci-ako velmi mily pristup ku vsetkemu,potom Mudr.Durkovicovi za op,a ten pocit ked sa mi uz kazdu chvilu...

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

10 důvodů proč si vybrat právě nás

1. Nejkomplexnější oční klinika na Slovensku
2. Operace šedého zákalu
3. Profesorský tým složený z německých a slovenská lékařů
4. Přesná diagnostika
5. Nejnovější operační technologie
6. Záruka kvality ověřena zkušenostmi
7. Ambulantní péče
8. Bez čekacích lhůt
9. Privátní letecká doprava
10. Oční ambulance